czwartek, 21 marca 2013

Nie depcz zwierzątek, bo się spocisz!

Wiosną kwiatki szybciej rosną.

Budzi się do życia cała natura, nie tylko rośliny, ale również zwierzęta.Popatrzmy na kolorowe zwierzaki, pasujące do pokoju dziecięcego. Wyobraźnia projektantów nie zna granic, a dzieciaki lubią mebelki o nietypowych kształtach . Zobaczcie, jakie cudaczne są niektóre z nich!


Na wiosnę musimy jeszcze poczekać, bo niby już jest, ale się jeszcze nie ujawniła. Za to w projektach krzesełek dla dzieci, których autorem jest Elad Ozeri, królują wiosenne kolory. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że te śliczne krzesełka są inspirowane słoniem Eamsów, o którym pisałam TUTAJ.Krzesełka przypominające wyprawę do ZOO. 

Bardzo ciekawe i proste w formie, składane krzesełka. Będą pasować do pokoju dziewczynki lub chłopca. Najbardziej przydadzą się, kiedy przyjdzie w odwiedziny więcej dzieci.Potworne... przytulanie.

Dzieci najczęściej używają rodziców jako poduch i mat do skakania, a każda mama jest wykorzystywana jako ściana płaczu i chusteczka do nosa.

 Na wypadek, gdybyście razem z dziećmi chcieli się przytulić do czegoś innego niż Wy sami nawzajem, jest ten potwór do przytulania. Projekt Pieke Bergmans. Prawda, że wygląda na "przytulnego"?

Nie deptać zwierząt!

W tym wypadku taki zakaz nie obowiązuje. Deptanie tego zwierzaka to wręcz konieczność.
Założę się, że dzieci nie trzeba długo namawiać.


Świetny podręczny gadżet do pokoju dziecka. Kolorowy, eko, pomysłowy i praktyczny.
Wygodna drabinka do sięgnięcia po ulubioną książeczkę.Tygrys glamour do pokoju zbuntowanej nastolatki.Już dwadzieścia lat minęło, od bulwersującej opinię publiczną instalacji Katarzyny Kozyry, "Piramida Zwierząt".  Te kanapy mogłyby uświetnić tę rocznicę, są równie straszne, chociaż w odpowiednio zaaranżowanym pokoju nastolatki, mogłyby się sprawdzić.
O stylu Glamour pisałam TUTAJ. A Wam, jak się podobają?liskowe legginsy  /  kanapa tygrys  i  krówka  /  potwórdo pokoju dziecięcego  /  Elad Ozeri krzesełka dla dzieci  /  drabinka zwierzak dla dzieci  / 
 


2 komentarze:

  1. Rewelacyjne, rewelacyjne meble :),a te legginsy na samym topie, odjazdowe :)
    Zapraszam w wolnej chwili do nas:
    http://fashonika.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. ale mi dałaś inspirację, już myślę jak zamienić dziury w leginsach Majki na zwierzakowe buźki;-))

    OdpowiedzUsuń