sobota, 27 kwietnia 2013

Buty dla dzieci. Przybij piątkę!

Boso, ale w ostrogach.

Nie mogę się powstrzymać, muszę Wam pokazać buty dla dzieci, które zwróciły moja uwagę i cały czas zastanawiam się, czy nie warto spróbować?Wyglądają jak rękawiczki, nazywają się Vibram FiveFingers ® KSO dla dzieci, w skrócie pięć palców.
Zobaczcie te kompletnie kosmiczne ubrania dla stóp dzieci. Bo chyba nie można nazwać TEGO butami.


Wolność za wszelką cenęProjektanci wyszli z założenia, że tradycyjne buty nie dają wolności stopie. Najlepsze jest chodzenie boso, ale niestety, nie jesteśmy w stanie tak chodzić na co dzień.
Dlatego spróbowali stworzyć coś, co będzie imitować odczucia bosej stopy, poprawi koordynację ruchów ciała, ułatwi odbieranie bodźców z podłoża, oraz wspomoże rozwój naturalnej siły stóp, cokolwiek to znaczy.


Hit, czy kit?

Cienkie, odporne na ścieranie, elastyczne i oddychające. Podeszwa grubości 3,5 mm. Można prać w pralce.
Pięciopalczaki zostały uznane przez amerykański The Time za najbardziej innowacyjny produkt w kategorii zdrowie. Dlaczego zdrowie? Bo w naturalny sposób wzmacniają stopę i czynią ją odporniejszą na kontuzje. Można je ubierać na zajęcia sportowe, do biegania, czy po prostu wszędzie, jeśli lubicie być zauważeni za sprawą oryginalnych butów.Jestem bardzo ciekawa, czy ktoś z Was kupił takie buty dla dziecka i jak się one sprawdziły. A ponieważ są też modele dla dorosłych, to czekam na wieści, jeśli nie dla dzieci, to może kupiliście dla siebie? Dajcie znać, jak technologia pięciu palców sprawdza się w praktyce.
 


2 komentarze:

  1. Jak dla mnie - ekstra! Coś nowego, czego jeszcze nie widziałam. Może nie wszystkie dzieci miałyby odwagę wyróżniać się w ten sposób z tłumu, ale zignorować się ich nie da. Takie buty to samo zdrowie dla stóp.

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem ciekawie te buty wyglądają :)

    OdpowiedzUsuń