piątek, 24 maja 2013

Jasne jak słońce. Kolor żółty w pokoju młodzieżowym.

Mam żółtą barwę i nie zawaham się jej użyć.

Kolor żółty jest energetyczny, jasny, wesoły i modny. Doskonale wygląda zestawiony z szarościami i czernią.Dzisiaj pokój dla chłopaka i pokój dla dziewczyny. Zobaczcie jak ten kolor właściwie użyty może zaprocentować we wnętrzu dla nastolatków.


Czarne ściany.

Od zawsze nastolatkowie pragną mieć czarne ściany, I to zarówno dziewczyny, jaki i chłopcy. Zazwyczaj napotyka to na opór rodziców, ale czy słusznie?

 Okazuje się, ze z czarnymi ścianami też można wyjść do ludzi. Podoba mi się w tym pokoju kolor żółty, użyty w sposób nienachalny, ale wyrażnie zaznaczający swoją obecność. Wnętrze jest nowoczesne, białe meble świetnie odcinają się od ścian, a żółte akcenty świetnie współgrają i scalają aranżację.


Wystaw rogi!

Drugi pokój, azyl nastolatki, jest potraktowany nieco łagodniej, nie ma tu czarnych ścian, ale gama podobna.Mamy tu czerń i biel, oraz odcienie szarości. Żółte plamy - lampka, szafa i rogi jelenia, świetnie pasują do monochromatycznego wystroju wnętrza. Kapitalna tapeta w rzucik z rysunkowych zegarów.Na balkonie dodatkowo pojawia się ciemnobłękitna balustrada, dodając nowy akcent, widoczny po odsłonięciu drzwi.Kącik do pracy i nauki, krzesło Ghost, białe meble , ciemnoszara puchata podłoga.Dodatkowo szafa w kolorze cytrynowym. Wszystko gra i buczy.

Podoba mi się globus o kolorach tego pokoju.- świetny gadżet.


obydwa pokoje można zobaczyć na blogu http://littleliberty1.blogspot.com/

2 komentarze:

  1. czarne ściany w tym wydaniu wyglądają rewelacyjnie, w przypadku jasnego pomieszczenia są super :)

    OdpowiedzUsuń