czwartek, 23 maja 2013

Metamorfoza pokoju nastolatka. Zdjęcia przed i po.

Before and After.
Muszę się przyznać, że wprost przepadam za zdjęciami pokoi, które przeszły metamorfozę.

pokój w piwnicy, po przemianie w przestrzeń dla wszystkich domowników.

Bardzo podoba mi się wpływ, jaki mają projektanci na zwykłe, czasami zaniedbane lub zapomniane wnętrza. Zobaczcie pokoje nastolatków przed i po zmianie wnętrz.


 

Ciemno wszędzie... jak to w piwnicy.

Zdjęcie "przed" to ciemna, chaotycznie umeblowana, niewykończona kryjówka nastolatka. Zrobiono z niej przestrzeń do spotkań i relaksu dla wszystkich domowników. 

Zbrodnia i kara.

Nie wiem dlaczego, ale poniższy pokój został ozdobiony tak, ze przypominał miejsce zbrodni z serialu o seryjnych zabójcach. Na szczęście udało się to zmienić i zamalować na zawsze te upiorne wzory.
Oto pokój po metamorfozie. Wiem, nie każdemu się spodobają te ciapki, ale wiecie co? Wolę to, niż poprzedni wzorek na ścianie. :)

 

Obrazki w pasy i paski.

 Oto prawdziwy pokój nastolatka. Zero pomysłu na wnętrze, trochę bałaganu. Standard.Po przemianie pokój zyskał pasiasty wygląd, spójne kolorystycznie meble i dodatki. 
Przestrzeń pod łóżkiem piętrowym zagospodarowano na miejsce do pracy, co w małym pokoju jest bardzo sensownym rozwiązaniem.

Wszystkie przemiany z tego posta zostały zaprojektowane przez znany duet wnętrzarski, prowadzący program "Skok na dom". Colin i Justin miewają wpadki, ale generalnie udaje im się nadać jakiś styl w pokojach gospodarzy, a efekt przy szybkim tempie i ograniczonej ilości czasu, jest całkiem zadowalający.

Można lubić lub nie lubić efektu końcowego, ale trzeba przyznać, że każda zmiana, szczególnie ta przeprowadzona z pomysłem i konsekwencją, może być udana i cieszyć właściciela na dłużej.
A Wam, jak się podobają takie zmiany?

www.hgtv.ca  /


3 komentarze:

  1. Jakie zmiany! Jestem pod wrażeniem. Najbardziej podoba mi się druga opcja!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie metamorfozy super. Drugi pokój jak z horroru, w życiu nie spędziłabym tam nocy z tymi "krwawymi" odciskami dłoni :o Szukam inspiracji jak przerobić pokój mojego 10 letniego syna, ostatni jest przepiękny, taki marynarski styl. Też bym chciała takie łóżko na podwyższeniu i chyba się skuszę na Plantpur. Miałabym tylko obawy przed takim białym dywanem bo mój syn pije dużo różnych, kolorowych soków i nie raz już coś wylał :)

    OdpowiedzUsuń