niedziela, 12 maja 2013

Zrób z dziećmi ... dzieło sztuki.

Pokój przedszkolaka, ucznia, nastolatka. Obrazy niebanalne.

Są miejsca, gdzie dzieło sztuki jest na kliknięcie myszą.

Teraz możesz stworzyć razem z dziećmi, lub dla nich dzieło sztuki, którym ozdobisz ścianę w swoim lub ich pokoju. Zobaczcie tę fantastyczną ideę, upowszechniającą sztukę nowoczesną dla dzieci i nie tylko.  

 Do wyboru do koloru.

Juicy Canvas, to miejsce w sieci, gdzie istnieje możliwość stworzenia własnego dzieła, przy użyciu bazy w postaci prac wybranego artysty. I to w kolorach, które będą nam pasować do wnętrza.

Odrobina inwencji, chwila namysłu i możemy stworzyć obrazek, który upiększy pokój dzieci, albo ozdobi pokój nastolatki.

Raz, dwa, trzy, czyli szybkim krokiem do przodu!

W kilkadziesiąt sekund możesz zamówić obraz do pokoju dziecka, który na przykład wspólnie z dzieckiem zmodyfikowaliście.
Pierwszy krok, to wybór dzieła, które będziecie modyfikować.
Drugi krok, to za pomocą intuicyjnego sposobu edycji, edytuj ten obraz tak, aby się Tobie i dziecku podobał, oraz pasował do miejsca, w którym się znajdzie, kiedy już dotrze do Waszego domu.
Trzeci krok, to zatwierdź i kup. Otrzymasz przesyłkę z naciągniętym na blejtram płótnem, na którym będzie pięknie nadrukowane Twoje dzieło..


Juicy Canvas współpracuje z szeregiem wybitnych artystów z całego świata w zakresie digitalizacji ich prac. Stąd baza dzieł sztuki, która czeka, aż wyrazicie własną kreatywność. Zamawiający mogą zmieniać rozmiary, obracać, przycinać, lub nadawać kolory wybranemu obrazowi.

Każdemu według potrzeb.

Nastolatkom spodobają się ekspresyjne rysunki, będą mogli wyrazić siebie, dopasowując obraz do pokoju młodzieżowego.

 

Wszystkie zamówione obrazy gotowe do powieszenia. Kosztują ok. 50 - 80 dolarów, a niedługo ruszy opcja nadruku na koszulkach, oraz oferta różnorakich akcesoriów, które możemy ozdobić we własnym zakresie.

Born in Russia.

Artur Maklyarevsky, twórca Juicy Canvas, to z pochodzenia Rosjanin. Wyjechał z Rosji wraz z mamą do Stanów, był wtedy rok 1979, a mały Artur miał 4 latka. Mama pracowała na trzech etatach, aby zarobić na utrzymanie. Jej wysiłek nie poszedł na marne, Artur skończył studia i pracował w kilku renomowanych firmach z branży okołointernetowej. W końcu postanowił sam stać się przedsiębiorcą i oto efekt.


 
 Wygląda na to, że Artur dobrze wyczuwa trendy i zna potrzeby ludzi, lubiących obcować z pięknymi rzeczami, a zarazem lubiących mieć udział przy ich tworzeniu. Wie, że zabiegani, nie zawsze mamy czas i ochotę na wielogodzinne tworzenie, nie mówiąc już o odpowiednich zdolnościach.
Jednak często mamy chęć coś stworzyć, jeśli tylko będzie to trwało kilka minut.

 Kto najbardziej skorzysta na tym pomyśle? Wszyscy:

Architekt wnętrz - zamówi obrazy dokładnie tak skomponowane kolorystycznie, aby uzupełniły dom klienta.

Nastolatek - zaprojektuje unikalny T shirt, bluzę, lub futerał na komórkę.

Rodzice i dzieci - stworzą razem obrazki na ścianę, poduszki do pokoju dzieci, czy zasłonkę prysznicową.

i tak dalej...

Jak mówi autor tego pomysłu; każdy potrzebuje sztuki i prostej metody na bycie kreatywnym.

I niech to będzie puenta tego posta.

linki:
juicycanvas.com
capitalnetworkmagazine.com
mogulbaby.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz